Люстра підвісна Sirius E2351/62W
Отзывы:
(0)
  • Производитель: Sirius Light
  • Код Товара: 34911-02
  • Артикул: SL-40576
  • Наличие: В наличии
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Основные характеристики
Все характеристики
Бренд: Sirius
Висота , мм: 600
Довжина, мм: 500
Количество источников света: 1
Матеріал каркаса: Метал
Оплата
Принимаем оплату online или же при получении
Доставка
Завдяки своїй привабливій конструкції з діаметром 500 мм та висотою 600 мм, ця підвісна люстра створює незабутнє враження в просторі. Вона прекрасно підходить для освітлення великих приміщень, де вона буде виглядати імпозантно та стильно.
Загальна потужність цієї люстри - 62W, що забезпечує яскраве та ефективне освітлення. Крім того, колірна температура від 3000K до 6500K дозволяє вам вибирати між теплою та холодною гамою світла в залежності від настрою та потреб.